Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zgłobice

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

528 000 zł2 403 m² 219,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słoneczne Działki w Zgłobicach - Twoje Miejsce z Widokiem na Południe! Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, gdzie słońce operuje przez cały dzień, a sąsiedztwo gwarantuje spokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 882 000 zł13 100 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Zgłobice,małopolskie

825 000 zł80 m² 10 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 867 m²

Inwestycja dom +działka o powierzchni 58 arów, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Zgłobice, przy głównej trasie Tarnów- kraków. Ta duża 58 arowa działka oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Zgłobice,małopolskie

446 500 zł75,68 m² 5 899,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowa okazja! Doskonała cena i lokalizacja (tarnowski, tarnów, zgłobice, miła) Marzysz o przytulnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do wszystkich udogodnień miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

274 000 zł1 249 m² 219,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł7 000 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 70 arów - zgłobice, gmina tarnów - koncepcja 5 bliźniaków (10 domów) (bez prowizji od klienta kupującego) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka

Zgłobice,małopolskie

120 000 zł2 344 m² 51,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę 23,44 ara w miejscowości Zgłobice (gmina Tarnów, powiat tarnowski). Cena: 120 000 zł. Działka budowlana dla rolnika, płaska, o kształcie zbliżonym do kwadratu. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Zgłobicka

Zgłobice,małopolskie

695 000 zł121 m² 5 743,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w nowoczesnym, dwulokalowym budynku, posadowione na działce o powierzchni około 550 m2 zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Zgłobice. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł9 000 m² 35,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna działka o pow. 90a w Zgłobicach koło Tarnowa z lasem! Działka położona w spokojnej, cichej części miejscowości na końcu asfaltowej drogi gminnej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Zgłobice,małopolskie

130 000 zł2 590 m² 50,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka 23,44 ara położona w Zgłobicach (gmina Tarnów, powiat tarnowski). Cena: 120 000 zł. Działka budowlana dla rolnika, płaska, o regularnym, zbliżonym do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Zgłobice,małopolskie

519 000 zł80 m² 6 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Spokój, który pokochasz Apartamenty Zgłobice to kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej okolicy blisko Tarnowa. Tylko cztery nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej gwarantują Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zgłobice,małopolskie

240 000 zł4 934 m² 48,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana dla rolnika o powierzchni 49,34 ara, położona w miejscowości Zgłobice, gmina Tarnów, powiat tarnowski. Cena: 240 000 zł Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgłobicka

Zgłobice,małopolskie

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne zlokalizowane w budynku dwulokalowym w Zgłobicach! Lokal A - Pietro - Cena 369 000 zł Powierzchnia 62,82 m2, dwa balkony o łącznej powierzchni 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgłobicka

Zgłobice,małopolskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

3 000 000 zł790 m² 3 797,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek usługowy o pow. 790m2, położony w Zgłobicach. Całość wykończona z wysokiej jakości materiałów. Parter przygotowany pod prowadzenie działalności usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Krakowska

Zgłobice,małopolskie

10 000 000 zł2 367 m² 4 224,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Polecamy do sprzedaży teren komercyjny bezpośrednio przy drodze 94 w Tarnowie. Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej drodze wjazdowej do Tarnowa od strony Krakowa. NA sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

890 000 zł8 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

10 km od tarnowa duża działka budowlana 89 arów W miejscowości zgłobice. Oferujemy do sprzedaży piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Zgłobice 10 km od Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

35,19 zł/m²270 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 270 m , zlokalizowany na 1. piętrze budynku w miejscowości Zgłobice. Lokal jest przestronny i dobrze oświetlony, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

299 000 zł1 300 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - Działka budowlana z fundamentem i materiałami na budowę! Tarnów- zgłobice Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 10,3 ara w Zgłobicach koło Tarnowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł5 867 m² 141,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna działka o powierzchni 58 arów, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Zgłobice, przy głównej trasie Tarnów- kraków. Ta duża 58 arowa działka oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

1 195 000 zł130 m² 9 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferujemy do sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 110 m (całkowita ok. 130 m2), położony na kameralnym osiedlu na granicy Koszyc Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Wolnostojący budynek z częścią warsztatową i możliwością adaptacji mieszkalnej lub biurowej wraz z budynkami gospodarczymi Tarnów, zgłobice | 50 arów, ogrodzona działka, wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Zgłobice,małopolskie

650 000 zł5 987 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 59,87 arów zlokalizowana w miejscowości Błonie koło Zgłobic. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach około 32.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Zgłobicka

Zgłobice,małopolskie

299 000 zł199,70 m² 1 497,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach miasta Tarnowa Na sprzedaż prezentujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na obrzeżach Tarnowa a dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł90 m² 6 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy z dużym placem w Zgłobicach Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 90 m2, położony w Zgłobicach przy ulicy Zgłobickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

145 000 zł973 m² 149,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Z ogromnym potencjałem - błonie | mpzp, pełne uzbrojenie, wiele możliwości zabudowy Są nieruchomości, które od pierwszego spojrzenia wydają się interesujące, a są też.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zgłobice +2 km

153 650 zł1 000 m² 153,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co znacznie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zgłobice +2 km

160 000 zł9 965 m² 16,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twoja Przestrzeń w Sercu Natury Działka w Błoniu Odkryj wyjątkową działkę, która łączy spokój zielonej okolicy z komfortem życia blisko miasta. Położona zaledwie 13 km od Tarnowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zgłobice +2 km

350 000 zł12 100 m² 28,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1,211 ha, położoną w spokojnej, zielonej okolicy Błonia , zaledwie 14 km od Tarnowa. To idealne miejsce dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zgłobice +2 km