Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Kręta

Kręta, Zgłobice, małopolskie

  • 680 000 zł
  • 7 000 m²
  • 97 zł/m²

Zdjęcie

Filip Górski

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Kręta

Kręta, Zgłobice, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

680 000 zł

7 000 m²

97 zł/m²

Działka budowlana, ul. Kręta

Zaktualizowane: 12 maja 2026

680 000 zł 7 000 m² 97 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 680 000 zł (97 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 7 000 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 120m; szerokość: 50m; pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIAŁKA INWESTYCYJNA 70 ARÓW - ZGŁOBICE, GMINA TARNÓW - KONCEPCJA 5 BLIŹNIAKÓW (10 DOMÓW) (bez prowizji od klienta kupującego)

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w miejscowości Zgłobice, Gmina Tarnów.

Powierzchnia działki: około 70 arów
Kształt: prostokąt
Przybliżone wymiary: ok. 120 m x 50 m

Nieruchomość idealnie nadaje się pod inwestycję deweloperską. (...)

Agent

Filip Górski

731 794...

731 794 449

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

731 794...

731 794 449

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości